Recenzja bransoletki od autorki bloga Invincible

Witam!
Niedawno skontaktowała się ze mną autorka bloga Invincible i zaproponowała współpracę barterową (barter - towar za towar). Zgodziłam się na tą propozycję i tym sposobem wymieniłyśmy się produktami. Autorka wyżej wymienionego bloga otrzymała wykonaną przeze mnie bransoletkę odporną na wodę, której recenzję możecie zobaczyć tutaj
Na przesyłkę nie czekałam długo, bo około tydzień. Bransoletka dotarła do mnie listem w nienaruszonym stanie, zawinięta w folię bąbelkową. 


 
Kiedy ją zobaczyłam, od razu zdobyła moje serce, ponieważ bransoletka jest w jednym z moich ulubionych kolorów - w kolorze czerwonym z dodatkiem czarnego, białego oraz srebrnego. Jest wygodna, nie uciska mnie w rękę, a ponadto jest wspaniałym dodatkiem do każdej stylizacji. Doskonale sprawdzi się na wakacjach, na które wybieram się wkrótce


Kończąc - bransoletkę uważam za udaną i polecam ją Wam w stu procentach.

Korzystając z okazji, chciałabym Wam oznajmić, iż w dniach 20.08.2016 - 31.08.2016 nie będę obecna, ponieważ wyjeżdżam na obóz. Moja nieobecność może się nieco przedłużyć, ponieważ następnego dnia jest rozpoczęcie roku szkolnego. Proszę mi wybaczyć to, że w tych dniach nie będą publikowane żadne posty. 


Podziel się swoją opinią na ten temat, zapraszam do dyskusji. Jestem też na:

Komentarze

  1. Bransoletka bardzo ładna. Sama jednak je zawsze gubię. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za recenzje :)

    https://strong-power.blogspot.com/2016/07/instrukcja-modyfikacja-gadzetu-polecany.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Każdorazowy komentarz jest motywacją do dalszej pracy. Zachęcam do czytania oraz obserwowania bloga.
Odwiedzam blogi moich czytelników. Zapraszam ponownie!

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!

Popularne posty z tego bloga

JAK ZGUBIĆ KILOGRAMY, czyli racjonalne odchudzanie

Cieszmy się tym, co posiadamy

"7 nawyków skutecznego nastolatka" pióra Seana Covey'a