& &

2016/10/14

Halloweenowe rozdanie z Dresslily | wygraj 100$


Kochani,

Firma Dresslily zorganizowała konkurs z okazji Halloween, w którym nagrodą jest 100$ na zakupy w ich sklepie. Powiem szczerze, że z chęcią sama skusiłabym się na udział w tym konkursie, ponieważ za kwotę 100$ można kupić wiele ciekawych rzeczy w tym sklepie. Można też zaopatrzyć swoją garderobę w nieco cieplejsze ubrania, ponieważ już niedługo powitamy zimę. A więc, do dzieła! :)

Zasady konkursu czyli co zrobić, by wygrać

  1. Udostępnij ten post na minimum dwóch innych social-mediach, np. Facebook, Twitter, Instagram (jeśli udostępnisz na większej ilości stronach, zwiększa to Twoje szanse na wygraną).
  2. Wyślij e-maila do blog@dresslily.com, w jego tytule wpisz #DRESSLILYHALLOWEEN, a w jego treści zawrzyj linki do wszystkich udostępnionych przez siebie postów (czas do 18 października 2016).
  3. Zwycięża 15 osób wylosowanych przez firmę Dresslily w terminie 19.10 - 23.10.16.
  4. Napisz komentarz pod tym postem o treści "Biorę udział".
Wyświetlanie 300x300.jpg

POWODZENIA!

Jestem też na:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Każdorazowy komentarz jest motywacją do dalszej pracy. Zachęcam do czytania oraz obserwowania bloga.
Odwiedzam blogi moich czytelników. Zapraszam ponownie!

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!

Newsletter