& &

#AKCJALISTYMAYLINESIA

Chętnie wymienię się listami z moimi czytelnikami, więc jeśli jesteś zainteresowana/y tym pomysłem, skontaktuj się ze mną poprzez mojego maila alicjapaszkowska2000@gmail.com, a w tytule maila wpisz #AKCJALISTYMAYLINESIA

Jeśli chcesz przyspieszyć cały proces, w treści maila podaj swój adres, na który z kolei wyślę Tobie list. Cała filozofia polega na tym, aby chociaż na moment oderwać się od elektronicznych odpowiedników listów i napisać coś od serca. Problem polega na tym, że w liście nie wystarczy napisać kilka słów w stylu "Hej. Co tam?". Tutaj trzeba włożyć więcej czasu i serca, a wtedy to będzie sama frajda. Sama droga na pocztę i adresowanie koperty będzie zapewne odmianą dla naszego pokolenia, które nie często porozumiewa się w ten sposób. Chciałabym to zmienić i przywrócić magię listów. WCHODZISZ W TO?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Każdorazowy komentarz jest motywacją do dalszej pracy. Zachęcam do czytania oraz obserwowania bloga.
Odwiedzam blogi moich czytelników. Zapraszam ponownie!

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!

Newsletter